środa, 19 września 2012

# 6

Hm. ale zmęczona jestem, idę zaraz się umyć, pouczyć i spać ! ;3 haha, dzisiaj dostałam 6 z fizyki < a modliłam się żeby przynajmniej 3 wyżulić . xd nie wiem jakim cudem myślałam, że mam źle a jednak ! > 6 z niemieckiego, 6 z chemii <myślałam, że będzie 4 . xd > i 5 z biologii . Oceny są cudne . Strasznie się z nich cieszę !  no dzisiaj znowu oglądałam Dlaczego ja ? xd I PIERWSZĄ MIŁOŚĆ - może wśród moich nielicznych czytelniczek są jakieś fanki serialu ? ; >


Mały urwisek ! <33


Oglądacie seriale ? Jak tak to jakie ? ;>Dokładnie !

 

Cudna bluzka *,*

Dobra to ja lecę ! ;* Bye .


A właśnie mam pewien pomysł tylko nie wiem czy wypali . Chcę zrobić notkę o śmiesznych przypałach, wpadkach i fajnie by było, gdybyście albo w komentarzach albo na e-mail - agula123@vp.pl napisali jakąś śmieszną sytuację z waszego życia ! Oczywiście jakie moje wpadki też będą i z internetu czy z gazet ale właśnie chciałabym żeby wasze także były . Jeżeli chcecie napisze, administrator jakiego blogu miał poszczególną wpadkę, albo można zostać anonimowym jak kto woli ;3 jak się uda to już niedługo będzie notka ! 

+ Zaobserwuj, napisz odzwięczę się !
_________________________________________


Chciałabym, żebym moje życie było jak z romantycznego filmu, a ja byłam jego główną bohaterką ... ♥


6 komentarzy:

 1. Gratuluję takich świetnych ocen ;) Ja oglądam pierwszą miłość, chociaż nie zawsze niestety mam czas :<

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne oceny :)
  fajny kwejk.

  obserwuje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluje świetnych ocen :)
  oglądam pierwszą miłość i wiele innch seriali (uwielbiam seriale), ale głównie to nie są polskie seriale. np 'Plotkara' 'Pamiętniki Wampirów' 'Glee' '90210' 'Pretty little liars' :D wszystkie są świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. niezly blog :))))
  obserwuję. zapraszam na mojego artystyczneserce.blogspot.com Liczę na to samo. ;) za kilka tygodni wyprowadzam się do Niemiec, więc będę miała o czym pisać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajne obrazki ;)

  http://dusza-marzycielki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń